Užitečné odkazy

Všechny odkazy zde uvedené jsou externí - tj. směřují na internetové stránky umístěné na jiných serverech a otevřou se v tomto okně, pokud nerozhodnete jinak.

Články

Krátce po vzniku prvních mozaikových koček se v regionálním tisku a na internetu začaly objevovat více či méně stručné články:

Sociální sítě

Lovci mozaikových koček sdílí své úspěchy i na sociálních sítích. Zde uvedené odkazy proto vyžadují registraci na příslušných místech.

Mapy

Užitečným pomocníkem při hledání koček jsou také mapy, zvláště pak ty, které umožňují i virtuální prohlídku uliček a zákoutí měst. Usnadní prohledání míst, na která dostal lovec koček tip, nebo která poznal podle fotografie.

  • Google Maps jsou méně aktuální než níže uvedený odkaz, ale mají kvalitnější fotografie ulic. Při virtuálním procházení města již můžete narazit na některé starší mozaikové kočky.
  • Mapy.cz zobrazují aktuálnější data o Liberci a dalších městech, najdete zde i zastávky MHD, měření vzdáleností atd. Mají vyfocená i některá místa, která Google Maps nemají, ale platí to i naopak.